Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Provoz školní družiny od 7. 12.

Provoz školní družiny od 7. 12.Vážení rodiče,

vzhledem k úpravám, které MŠMT vydalo 2.12.2020, k organizaci provozu škol a školských zařízení, platné od 7.12.2020, je možné nové uspořádání školní družiny. Od pondělí 7.12.2020 lze sloučit do jednoho oddělení dvě třídy, bez ohledu na ročník, které zůstanou opět homogenní po celou dobu trvání 3. a 4. stupně PES.

Díky těmto změnám můžeme nabídnout ranní a odpolední ŠD i pro žáky 4. a 5. ročníku, kteří ŠD opravdu potřebují využít. Zajištění školní družiny se 3 odděleními je pro nás ale stále personálně náročné, prosíme proto rodiče žáků 4. a 5. třídy, aby do ŠD poslali opravdu jen děti, pro které je to nezbytně nutné! Děti, které po obědě čekají na mladší sourozence, mohou ve své části ŠD počkat.

Nemůžeme bohužel slíbit, že tohle je poslední změna uspořádání organizace v ZŠ, ať už k vaší spokojenosti nebo nespokojenosti. Prosíme vás ale o trpělivost a vstřícnost. Naše škola se vždy musí řídit podle toho, jaké pokyny nám jsou vydány a jak je schopna případně splnit personální požadavky a další doporučení nebo nařízení z MŠMT.

Peníze za úplaty ŠD budeme řešit po skončení epidemie nebo na konci školního roku. Případně, kdo nemá zaplaceno na další měsíce tohoto školního roku, budou následovat přesuny peněz právě tam.

Úplata LISTOPAD – bude vrácena 3., 4. a 5. ročníku

Úplata PROSINEC – bude vrácena všem, kteří nebudou vůbec navštěvovat ŠD


Přeji Vám krásné a klidné adventní dny.

 

Milada Podolská

ředitelka školy