Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Akce školy > Co se dělo ve škole v tomto školním roce???

Co se dělo ve škole v tomto školním roce???Datum konání:
1.9.2021

Cyklovýlet

Poprvé jsme vyjeli na kole. Jeli jsme s třetí třídou. Náš cíl byla Lhota Se spolužáky jsme se setkali na Hynkově. Zastavili jsme se u splavu a cyklotrasou jsme dojeli na Lhotu. Tam stál skákací hrad. Skákali jsme a pořád padali. Soutěžili jsme, kdo vydrží nejdéle skákat. Do školy jsme se vrátili po cyklostezce přes Náklo. Viděli jsme pískovnu. Bylo to super.

Míša Peřina, 4. ročník

Jednoho dne se paní učitelky rozhodly, že by nás přivítaly do školy, tak udělaly cyklovýlet. A tam to začalo. Byla tam fakt sranda. Zasmáli jsme se s vyučujícími. Paní učitelka si vzala ,,nádherné kolo bez brzd .“

Po třech letech jsme konečně jeli na cyklovýlet. Cíl naší trasy byla Lhota. Já a kamarádi jsme čekali na Hynkově, až přijedou ostatní spolužáci z Příkaz. Když nás paní učitelky vyzvedly, jeli jsme všichni ke splavu. Když jsme jeli, stalo se zranění. Kolo skončilo v zadním kole, chudák kámoš si narazil pohlavní orgán aaaaaůůůůů!!!!!!!!!!!!

Adélka Krčmová, 4. ročník

Cyklovýlet.jpg


Sto let Záložny

Jedenáctého září jsme slavili sto let postavení Záloženského domu.

Školáci vystoupili: Holky z páté třídy byly roztleskávačky. Čtvrťáci recitovali hanáckou básničku, děti z první, druhé, třetí a čtvrté třídy spolu tančily zumbu. Třeťáci předvedli tanec se stuhami.

Děti z mateřské školy tančily s barevným padákem.

Oslava byla moc pěkná, proto jsme zůstali až do 11 v noci.

Norbert Holtslag, 3. ročník

Tančili jsme se stuhami a zumbu. V noci byla ohnivá šou a moc se mi líbila. Poté nastoupila kapela Stracené ráj.

Magdaléna Mullerová, 3. ročník


Pradědovo muzeum Bludov

Jeli jsme do Pradědova muzea v Bludově. Přijel pro nás krásný velký autobus. Měli tam barevné dřevěné domečky a v nich bydleli skřítkové. Povídali nám o nich. Venku byli zajímavé průlezky a hledali jsme poklad. Moc se mi tam líbilo.

Julie Dokoupilová, 3. ročník

V úterý 5.10. jsme jeli do Pradědova muzea v Bludově. V 7.45 jsme měli sraz u školy.

Všichni jsme nastoupili do autobusu směr Bludova. Na místě nás přivítaly dvě hodné paní, které nám představily studentky. Jedna byla Němka a druhá Polka. A obě nám řekly něco ve svém rodném jazyce. Potom byl program o skřítcích. Pomáhali jsme skřítkům starat se o dům a vše jsme popisovali v angličtině. Po krátké svačině jsme dostali papír a plnili úkoly po celém areálu. Poslední úkol byl hledání pokladu. Ten se nám podařilo najít a dostali jsme bonbón.

V Pradědově muzeu se mi moc líbilo. Po návratu nás čekal skvělý oběd.

Lenka Bořilová, 5. ročník


Drakiáda

Draci se slétli na hřišti a hned začali trénovat na soutěžní let. Bylo tam hodně draků, barevní i hrozně velcí. Přiletěli i malí dráčci z mateřské školky. Soutěžilo se o nejdelší a nejvyšší dračí let. Já jsem se svým drakem získala cenu za nejdelší let. Odměnu dostali všichni draci, protože se létat moc snažili. Bylo to tam fakt super, ,,nejlepší drakiáda na světě“.

Julie Dokoupilová, 3. ročník

Drakiáda.jpeg